Rady a tipy truhlářství LEMBERK

Dovolte nám, abychom vám poradili při výběru nábytku ze dřeva a péči o něj, abyste si jeho krásy mohli užívat co nejdéle.

Současná nelehká situace způsobená pandemií koronaviru a poptávka ze strany našich klientů nás dovedla k nápadu rozšířit náš sortiment dřevěného nábytku o přenosné bezpečnostní ochranné přepážky na pulty recepcí a další místa, kde dochází ke osobnímu styku s klienty a je třeba chránit sebe i je před kapénkovou infekcí.

Jak vybrat kvalitní a pohodlnou postel

Spěte tak, aby jste se již neprobouzeli unavení. Odpočívejte jako v oblacích.

Víte, že v posteli strávíte jednu třetinu svého života? A proto by jste si měli vybrat kvalitní postel pro komfortní odpočinek, ve které se Vám bude spát jako v bavlnce.

Jak vybrat dětskou postýlku

Jak vybrat bezpečnou dětskou postýlku? Není to až tak složité. Poradíme Vám několik bodů, na které je dobré se při výběru zaměřit.

péče o dřevěný nábytek

Dřevo stále pracuje a tudíž je náchylné na náhlé změny teploty a vlhkosti svého okolí. Proto musíme nábytek chránit před dlouhodobým působením přímého slunečního světla. V tomto článku vám poradíme, jak pečovat o nábytek ze dřeva, aby si zachoval svůj vzhled co nejdéle.

nábytek z masivu

Přemýšlíte, jestli se Vám vyplatí nábytek z masivu? Ve většině případů ano! A řekneme Vám proč!

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá