Tento web používá cookies.
×

Schody, dveře a vybavení interiéru

dreveny nabytek na miru

Zajistíme kompletní servis od zaměření po dodávku a montáž. Po celou dobu realizace zakázky s vámi úzce spolupracujeme. Využíváme nové trendy, technologie i materiály ve výrobě i designu nábytku. Předem jasně víte cenu i dodací lhůtu.

Proč interiér od nás?

  • Interiér bude respektovat charakter domu, prostor a funkčnost.
  • Respektujeme vaše finanční možnosti. Pomáháme nalézt řešení.
  • Pomůžeme zajistit další práce: zednické, malířské, instalační...
  • Dodáváme i doplňky: matrace, spotřebiče, podlahové krytiny...
  • Montáž probíhá ve vámi určených časech. Vždy po sobě uklidíme.

Dveře na míru

Výroba a prodej mezipokojových i vstupních dveří a zárubní vyrobené z různých materiálů - masivní dřevo, odlehčené desky Eurolight, dřevotříska a sklo.

dřevěné schodiště

Schody jsou funkční prvek, který by měl být hlavně kvalitní a bezpečný. My se však snažíme aby byl i krásný a estetický. Není třeba dělat kompromis mezi kvalitou a cenou. Základní funkcí schodů je spojení více podlaží domu nebo bytu, ale často jsou také hlavním dominantním prvkem v celém interiéru.

Kuchyně na míru

Vyrábíme kuchyně z nejnovějších materiálů. Společně s Vámi realizujeme Vaše sny a představy o tom, jaká by měla být. Kuchyň by měla být v prvé řadě vyráběná přímo pro Vás - přizpůsobit se Vašim potřebám a zvyklostem.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Pracovní doba o letních prázdninách
Po dobu letních prázdnin je prodejna v sobotu zavřena.
Je možné si však předem telefonicky či e-mailem domluvit návštěvu - rádi Vám pro tento účel prodejnu otevřeme a zboží nabídneme.
Pracovní doba od 1.7.2019 do 31.8.2019
Pondělí - čtvrtek - 8.00 - 16.00
Pátek - 8.00 - 17.00
Sobota + neděle - ZAVŘENO
 

OMEZENÍ EXPEDICE ESHOP - OD 19.8.2019 DO 23.8.2019 NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY. Všechny objednávky z tohoto týdne budou odeslány v úterý 27. srpna 2019. Děkujeme za pochopení.