Manželské postele

Truhlářství LEMBERK nabízí kvalitní dřevěné manželské postele do vaší ložnice. Vyberte si dřevěnou postel české výroby z naší kolekce nebo si nechte vyrobit postel na míru.

V posteli strávíme až třetinu života a proto bychom si měli vybrat pohodlnou postel, abychom se probouzeli svěží a odpočatí. Naše postele Vám nabízí pohodlný prostor pro Váš kvalitní spánek.

Všechny postele jsou vyrobena z masivního buku, dubu, borovice nebo javoru. Rošty u všech postelí jsou z masivní borovice.  Dřevo v průběhu let "pracuje" a vydává charakteristickou vůni a lehce mění barvu - získává patinu. Dřevěné postele jsou nejzdravější nábytek, který existuje. Splňuje nejpřísnější kritéria pro zdravý domov.

Postele nabízí možnost dokoupení úložných prostor - šuplíků či na přání Vám upravíme celkovou výšku postele. Standartní výška postele je mezi 45-55 cm včetně matrace.

Postel Vám také namoříme ve stejném odstínu jako máte ostatní nábytek - napište nám a poradíme Vám jak určíte odstín barvy. Při objednávce uveďte do poznámky, že si přejete postel namořit ve vlastním odstínu a my Vás obratem budeme kontaktovat a domluvíme se na způsobu předání vzorku barvy.

Všechny postele mají v ceně zahrnut masivní dřevěný borový rošt. Pokud však chcete rošt lamelový upravíme Vám postel tak, aby jste rošt mohli na postel položit.

Matrace a lamelové rošty nejsou součástí ceny postelí, ale je možné je objednat samostatně. Nabízíme matrace a rošty od firmy Dřevočal, jejich kompletní nabídku můžete shlédnout na www.drevocal.cz a vybrat si matraci, případně i rošt a my Vám vše dodáme i s postelí za zvýhodněnou cenu.

Potřebujete jiný rozměr či se Vám líbí jiný styl nebo barva - kontaktujte nás a my Vám to vyrobíme.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá