Tento web používá cookies.
×

Dětské matrace

Truhlářství LEMBERK nabízí matrace pro dětské postýlky z masivního dřeva české výroby. Vyberte si za naší nabídky dětských matrací.

Při výběru matrace by jste měli věnovat pozornost zejména nezávadnému materiálu, potahu a celkové prodyšnosti matrace. Věnujte také pozornost rozměru matrace.

Dle zkušeností a nejnovějších poznatků by matrace pro miminko měla být tvrdší například z kokosových vláken. Tento materiál je přírodní a vhodný i pro umístění monitorů dechu.

Máme mnohaleté zkušenosti s českým výrobcem matrací firmou Dřevočal a nabízíme tedy výhradně jejich sortiment. Podrobné infomrace o matracích i celý sortiment můžete nalézt na matrace dřevočal

Matrace mají na výběr několik typů potahů, některé jsou přímo určené pro alergické děti. Přečtěte si podrobné informace o vlastnostech jednotlivých potahů.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Pracovní doba o letních prázdninách
Po dobu letních prázdnin je prodejna v sobotu zavřena.
Je možné si však předem telefonicky či e-mailem domluvit návštěvu - rádi Vám pro tento účel prodejnu otevřeme a zboží nabídneme.
Pracovní doba od 1.7.2019 do 31.8.2019
Pondělí - čtvrtek - 8.00 - 16.00
Pátek - 8.00 - 17.00
Sobota + neděle - ZAVŘENO
 

OMEZENÍ EXPEDICE ESHOP - OD 19.8.2019 DO 23.8.2019 NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY. Všechny objednávky z tohoto týdne budou odeslány v úterý 27. srpna 2019. Děkujeme za pochopení.