Dveře na míru

interierove dvere na miru

Výroba a prodej mezipokojových i vstupních dveří a zárubní vyrobené z různých materiálů - masivní dřevo, odlehčené desky Eurolight, dřevotříska a sklo.

Český výrobce dveří na míru.

Vyrobíme Vám interiérové dveře včetně zárubní dle Vašich představ. Nejčastěji se používají odlehčené desky Eurolight či stříkaná MDF v různých barevných odstínech. Pomůžeme Vám s výběrem dveřních klika a kování a dodáme Vám dveře včetně tohoto kování.

Pokud máte úzké, staré, kovové zárubně a chcete je nahradit novými, širšími, dřevěnými, pak Vám pomůžeme s vybouráním starých zárubní a osazením nových, dřevěných. V případě, že chcete ponechat stávající rozměr dveří, provedeme pouze obklad ocelových zárubní bez bourání.

Mezipokojové a vstupní dveře

  • vyrábíme dveře jednokřídlé i dvoukřídlé
  • pevné i posuvné
  • plné i prosklené
  • dveře obložkové i dveře bezobložkové
  • vyrábíme i dveře skleněné - z kaleného skla s vysokou odolností

Pokud si s výběrem dveří nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám s výběrem i s technickými záležitostmi.

Dveře do bytu či domu musí být v prvé řadě pečlivě zaměřeny. Pokud provádíte rekonstrukci přemýšlejte, zda-li nepotřebujete některé dveře zúžit či naopak rozšířit. V malých bytech jsou častým problémem příliš široké dveře, které při běžném provozu překážejí. Důležité je také vybrat si správný směr otevírání dveří tak, aby Vám nepřekáželi.

Nejnovější trendy v designu dveří

Postupně se upouští od kovových zárubní a nahrazují se zárubněmi ze dřeva - obložkovými. V poslední době však vývoj pokročil dále a trendem jsou nyní dveře i zárubně v jedné linii tj. bezobložkové zárubně (občas také používaný výraz skryté zárubně), které se instalují do zdi a nejsou prakticky vidět. Mezi stěnou a dveřmi pak vzniká pouze malá, prakticky neviditelná, spára.

Jsme obchodním zástupcem společnosti Solodoor. Můžete si vybrat dveře z nabídky na www.solodoor.cz. U nás si můžete prohlédnout vzorník dezénů i skel a rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na tyto dveře a obložky včetně montáže. Velmi nápomocný Vám při výběru jistě bude i přehledný konfigurátor dveří www.sestavsidvere.cz.

 
zbývá 2000 znaků
 
© 2024 LEMBERK CO s. r. o. Veškerá práva vyhrazena. Tento eshop vytvořila StaWEBnice.
Kontaktujte nás
zbývá 2000 znaků