Tento web používá cookies.
×

Přebalovací pulty

Truhlářství LEMBERK nabízí krásné přebalovací pulty z masivního dřeva české výroby. Vyberte si přebalovací pult naší nabídky nebo si nechte vyrobit přebalovací pult či stolek na míru.

S našimi dřevěnými přebalovacími pulty budete mít všechny nezbytnosti a potřeby pro miminko po ruce. Díky tomu si ušetříte spoustu práce a hlavně nikdy nemusíte nechávat Vaše miminko bez dozoru. Přebalovací stoly jsou v pohodlné výšce, navíc pro rodiče vysokého či malého vzrůstu můžeme na přání výšku upravit.

Máme pro Vás jedno doporučení - nikdy nenechávejte Vaše miminko na přebalovacím pultu bez dozoru. Naše přebalovací pulty umožňují, že  při vyndávání či ukládání věci do pultu můžete  děťátko stále jednou rukou přidržovat.

Lehké a praktické přebalovací stolky Sindibád jsou vhodné i například do koupelen. Pro svojí váhu a rozměry jsou snadno přenosné.

Přebalovací podložka není součástí dodávky. Dodáváme samostatně na žádost zákazníka.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Pracovní doba o letních prázdninách
Po dobu letních prázdnin je prodejna v sobotu zavřena.
Je možné si však předem telefonicky či e-mailem domluvit návštěvu - rádi Vám pro tento účel prodejnu otevřeme a zboží nabídneme.
Pracovní doba od 1.7.2019 do 31.8.2019
Pondělí - čtvrtek - 8.00 - 16.00
Pátek - 8.00 - 17.00
Sobota + neděle - ZAVŘENO
 

OMEZENÍ EXPEDICE ESHOP - OD 19.8.2019 DO 23.8.2019 NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY. Všechny objednávky z tohoto týdne budou odeslány v úterý 27. srpna 2019. Děkujeme za pochopení.