Patrové postele

Truhlářství LEMBERK nabízí krásné patrové postele z masivního dřeva české výroby. Vyberte si za naší nabídky dětských patrových postelí nebo si nechte vyrobit palandu na míru.

Klasické patrové postele. Moderní vyvýšené postele. Spací patra. Dřevěné postele s univerzálním využitím. Zvýšené postele.

Při výrobě dětských patrových postelí dbáme na bezpečnost a počítáme s tím, že děti potřebují prostor pro jejich hry a kreativitu. Není to jen obyčejná dřevěná postel, ale je to součást dětského světa a prostor pro jejich fantazii. Různými doplňky můžete například zvýšenou postel Štaflík změnit v doupě pro malého piráta nebo koutek pro princeznu.

Patrová postel je vhodným řešením při nedostatku prostoru v bytě a může Vám pomoci vytvořit kousek soukromí pro každého uživatele.

Postele Vám přizpůsobíme dle Vašich potřeb. Postele vyrábíme borové, bukové, javorové. Rošty postelí jsou vždy z  masivní borovice.

Potřebujete jiný rozměr, barvu, velikost - vše je možné, kontaktujte nás a my Vám připravíme konkrétní nabídku.

Upozornění pro kupující - vysoká lůžka a horní lůžka patrových postelí  nejsou vhodná pro děti do 6ti let z důvodu nebezpeční zranění pádem.

Výsledky 1 - 5 z 5
do-6-tydnu.png
Cena vč. DPH17 200 Kč
do-6-tydnu.png
Cena vč. DPH17 200 Kč
×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá