Tento web používá cookies.
×
ARMADA THEME
×
 x 

0
nábytek z masivu

Přemýšlíte, jestli se Vám vyplatí nábytek z masivu? Ve většině případů ano! A řekneme Vám proč!

Masivní dřevo je zcela zdravotně nezávadné a na rozdíl od různých imitací dřeva se z něj neuvolňují nebezpečné látky jako například formaldehyd.

V imitacích dřeva je totiž formaldehyd součást pojiva. Masivní dřevo splňuje všechny bezpečnostní normy a předpisy. Doporučuje se také dětem a lidem s různými dýchacími potížemi jako je například alergie.

Nábytek z masivu je velmi odolný a pevný a oproti imitacím dřeva se "nerozvrže" tak snadno. Navíc při poškození stačí jednoduše přebrousit povrch, přetřít voskem nebo přelakovat a je jako nový. Údržba je jednoduchá protože ho stačí pouze přetřít vlhkým hadříkem. Pozor však na velké množství vody, která nedělá masivnímu dřevu dobře a nábytek by Vám mohl nabobtnat.

Nábytek z masivního dřeva je dlouhodobě výhodnější i z pohledu financí. Jeho pořizovací cena je sice o něco vyšší, ale vydrží až desetkrát déle než jakékoliv imitace dřeva. Masivní dřevo si udržuje svoji kvalitu a i dále pracuje a vytváří nenapodobitelné přírodní barevné odstíny - dostává patinu.

Další výhodou masivu je jeho nadčasovost a nádherná nezaměnitelná vůně pryskyřice. Má své velké kouzlo a jeho vůně vydrží velmi dlouho. Ve Vašem domě vytvoří přírodní harmonii a nevšední krásu.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Pracovní doba o letních prázdninách
Po dobu letních prázdnin je prodejna v sobotu zavřena.
Je možné si však předem telefonicky či e-mailem domluvit návštěvu - rádi Vám pro tento účel prodejnu otevřeme a zboží nabídneme.
Pracovní doba od 1.7.2019 do 31.8.2019
Pondělí - čtvrtek - 8.00 - 16.00
Pátek - 8.00 - 17.00
Sobota + neděle - ZAVŘENO
 

OMEZENÍ EXPEDICE ESHOP - OD 19.8.2019 DO 23.8.2019 NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY. Všechny objednávky z tohoto týdne budou odeslány v úterý 27. srpna 2019. Děkujeme za pochopení.