Dětské postýlky

Truhlářství LEMBERK nabízí krásné dětské postýlky z masivního dřeva české výroby. Vyberte si za naší nabídky dětských postýlek.

 

Dětské postýlky. Postýlky pro děti. Dřevěné postýlky ve velikostech 120x60 cm, 123x63 cm a 140x70 cm.

Máte možnost si vybrat z několika druhů - postýlky s úložným prostorem, rozkládací postýlky, postýlky se stahovací bočnicí, postýlky s odendávací bočnicí, dětské postele.

Vyberte si pro Vás tu nejvhodnější velikost.

Při výběru postýlky dbejte zejména na bezpečí a pohodlí Vašeho miminka. Pokud máte dostatek prostoru, je vhodnější koupit postýlku, kterou později přestavíte na dětskou postel. Takováto postýlka Vám pak bude sloužit až do školních let Vašeho dítěte.

Veškerá výroba probíhá v České republice a i ostatní součásti postýlek jsou Českého původu.

Všechny postýlky jsou bezpečné a splňují normu ČSN EN 716-1,2 + A1. Povrchová úprava vodou ředitelným, ekologickým a zdravotně nezávadným lakem.

Naše dřevěné postýlky nepotřebují žádné plastové kryty bočnic protože jsou vyrobeny z masivního dřeva s nezávadnými laky, proto jsou odolné a bezpečné.

Vaše miminko bude v našich postýlkách v bezpeční a pohodlí protože jsou vyráběny z toho co nám dala příroda - ze dřeva a poskytují dětem potřebnou oporu a prostor pro jeho vývoj.

U všech postýlek můžete umístit rošt do několika různých výšek. Postýlky jsou vyrobeny z buku nebo borovice. Rošty postýlek jsou vždy borové.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá