Tento web používá cookies.
×

Dětské pokoje

Truhlářství LEMBERK vyrábí kvalitní dětské pokoje z masivního dřeva již více než 20 let. Vyberte si dětské postele, komody, skříně nebo celé dětské pokoje z naší nabídky, nebo si nechte vyrobit dětský nábytek na míru.

Zde Vám nabízíme návrh možných sestav dětských pokojíčků. Je možné kombinovat jednotlivý výrobky dohromady. Vy si však můžete vytvořit i vlastní sestavy z jednotlivých výrobků v oddělení  dětský nábytek.

Tento nábytek bude sloužit Vašemu dítěti po mnoho let. Jak bude Vaše miminko růst budou se měnit i jeho potřeby a vy zjistíte, že Vám již nestačí pouze dětská postýlka a komoda na pleny + drobné oblečení atd., ale že potřebujete i skříň, úložnou truhlu, odkládací poličky, knihovnu. Později budete potřebovat velkou postel s kvalitní matrací, pro budoucího školáčka psací stůl. 

Pokud zde nenaleznete co potřebujete, kontaktujte nás a my Vám vyhotovíme vyrobíme nábytek dle Vašich potřeb.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá
Pracovní doba o letních prázdninách
Po dobu letních prázdnin je prodejna v sobotu zavřena.
Je možné si však předem telefonicky či e-mailem domluvit návštěvu - rádi Vám pro tento účel prodejnu otevřeme a zboží nabídneme.
Pracovní doba od 1.7.2019 do 31.8.2019
Pondělí - čtvrtek - 8.00 - 16.00
Pátek - 8.00 - 17.00
Sobota + neděle - ZAVŘENO
 

OMEZENÍ EXPEDICE ESHOP - OD 19.8.2019 DO 23.8.2019 NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ OBJEDNÁVKY. Všechny objednávky z tohoto týdne budou odeslány v úterý 27. srpna 2019. Děkujeme za pochopení.