Schodiště na míru

Základní funkcí schodů je spojení více podlaží domu nebo bytu, ale často jsou také hlavním dominantním prvkem v celém interiéru.

Schody jsou funkční prvek, který by měl být hlavně kvalitní a bezpečný. My se však snažíme aby byl i krásný a estetický. Není třeba dělat kompromis mezi kvalitou a cenou.

Proč schody z masivu

  • můžete mít jakýkoliv typ - všechny možné tvary, úhly i barvy
  • jsou pocitově teplé a příjemné
  • dřevo je přirozenou součástí našeho života
  • dřevo se dá vhodně a vkusně sladit s ostatním interiérem
  • dřevěné schody mohou být kominované s kovem, sklem, betonem

Schody z  masivu.

Schody Vám můžeme vyrobit  na Vaši stávající kovovu konstrukci, obložit betonové schody dřevem či vyrobit schody včetně samonosné konstrukce. Poradíme Vám jaká varianta schodiště je vhodná pro Vás dům či byt.

Chůze po schodech nahoru i dolů musí být pohodlná, ale přitom bezpečná. Schody i celá jejich konstrukce musí splňovat kromě funkčních a estetických požadavků, také požadavky technické a provozní. V žádném případě nedávejte přednost vzhledu schodiště před bezpečím a pohodlím schodů.

Ceny schodiště z masivu

Ceny se pohybují od 30000,- Kč bez DPH za přímé schodiště z masivního dřeva. Cena je závislá na materiálu, velikosti, počtu schodištních stupňů, konstrukci, zábradlí atd.
Rádi Vám zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Přijedeme a prostor si zaměříme. Sdělíte nám své požadavky a představu budoucích schodů a na základě toho Vám vyhotovíme cenu včetně dopravy a  montáže. Pracujeme po celé České republice.

Pokud budete s cenou souhlasit stanovíme harmonogram práce a montáže. Přesně budete vědět, kdy zahájíme montáž a kdy budeme končit. Vždy po sobě uklidíme. Slíbené termíny i ceny dodržujeme.

zbývá 2000 znaků

drevene schodiste na miru

 
© 2024 LEMBERK CO s. r. o. Veškerá práva vyhrazena. Tento eshop vytvořila StaWEBnice.
Kontaktujte nás
zbývá 2000 znaků