3. říjen 2014

Jaké jsou výhody nábytku z masivu?

Napsal(a) 
dubový televizní stolek dubový televizní stolek

Přemýšlíte, jestli se Vám vyplatí nábytek z masivu? Ve většině případů ano! A řekneme Vám proč!

Masivní dřevo je zcela zdravotně nezávadné a na rozdíl od různých imitací dřeva se z něj neuvolňují nebezpečné látky jako například formaldehyd.

V imitacích dřeva je totiž formaldehyd součást pojiva. Masivní dřevo splňuje všechny bezpečnostní normy a předpisy. Doporučuje se také dětem a lidem s různými dýchacími potížemi jako je například alergie.

Televizní stolek Mark

Cena s DPH 22920 Kč

detail

Šatní skříň Helena

Cena s DPH 10840 Kč

detail

Knihovna Arabella

Cena s DPH 3880 Kč

detail

Válenda Emily

Cena s DPH 3330 Kč

detail

 

Nábytek z masivu je velmi odolný a pevný a oproti imitacím dřeva se "nerozvrže" tak snadno. Navíc při poškození stačí jednoduše přebrousit povrch, přetřít voskem nebo přelakovat a je jako nový. Údržba je jednoduchá protože ho stačí pouze přetřít vlhkým hadříkem. Pozor však na velké množství vody, která nedělá masivnímu dřevu dobře a nábytek by Vám mohl nabobtnat.

Nábytek z masivního dřeva je dlouhodobě výhodnější i z pohledu financí. Jeho pořizovací cena je sice o něco vyšší, ale vydrží až desetkrát déle než jakékoliv imitace dřeva. Masivní dřevo si udržuje svoji kvalitu a i dále pracuje a vytváří nenapodobitelné přírodní barevné odstíny - dostává patinu.

Další výhodou masivu je jeho nadčasovost a nádherná nezaměnitelná vůně pryskyřice. Má své velké kouzlo a jeho vůně vydrží velmi dlouho. Ve Vašem domě vytvoří přírodní harmonii a nevšední krásu.

Přečteno 1765 krát Naposledy změněno 16. prosinec 2014

Aktuality

 • Otevírací doba o Velikonočních svátcích

   

  Vážení zákazníci,

  naše prodejna bude v období velikonoc uzavřena od pátku 30.března 2018 do 2. dubna 2018. Opět se na Vás budeme těšit v úterý 3. dubna v běžnou pracovní dobu tj. 9-16 hodin.

  Eshop přijímá objednávky bez přerušení, expedice budou probíhat od 3. dubna 2018.

  Přejeme krásné velikonoční svátky.

  Napsáno 25. březen 2018